м. Київ, ул. Нікольско-Слобідська, 1-а, офіс 27

  +38 (063) 029-98-43‬
+38 (098) 117-84-84

Безпека і економічність електрокамінів

0

Електрокамін є електричним приладом, що працює від звичайної побутової розетки. LED і галогенні лампи разом зі складною системою дзеркал забезпечують реалістичність полум’я, вбудовані діоди також створюють ефект тління і підсвічування вогнища, звуковий модуль відповідає за імітацію потріскування дров у вогні, а обігрів з наддувом, який входить до переліку можливостей деяких моделей, працює також як звичайна високоякісна електрична батарея.

Вся проводка ізольована і прихована від очей і дотики, а високоякісні матеріали і елементи, які використовуються у виробництві, виключають високий ризик загоряння. Електричний камін є електроприладом високої надійності, небезпека якого не більше ніж небезпека сучасного телевізора.

Дотик до муляжу полін і вугілля у вогнищі не приведе до опіку і само собою зрозуміло, завдяки відсутності реального вогнища полум’я, ваше підлогове покриття, килим, або предмети меблів залишаться в цілості й схоронності – розпечений вуглинку не вистрілила з багаття, а хаотичний вогонь не запалить навколишні предмети

Безопасность электрокамина

Поряд з цим, відсутність запаху диму, а також плям темної гару на одязі, або де-небудь ще в приміщенні – гарантується!

Для харчування вогнища не потрібно витрачати і заготовляти дрова, однак, як і будь-який дугою електроприлад, електричний камін споживає певну кількість енергії. Споживання може відрізнятися в залежності від вогнища, проте в декоративному режимі, при вимкненому обігріві, моделі споживають в середньому всього від 200 до 500 Вт.

Будь електрокамін з функцією обігріву має також можливість регулювання його потужності. Максимально можлива потужність при цьому може також відрізнятися від моделі до моделі, але як правило становить до 2 кВт, завдяки яким можна комфортно і швидко опалити приміщення площею до 20 кв.м.

Електрокамін в світлому інтер'єрі

Таким чином, в режимі включеного обігрівача, електрокамін споживає не більше електрики, ніж побутової чайник, або масляний побутової обігрівач, а в режимі декоративному, коли працює тільки полум’я, тління, звук, витрата незначний.

Просто натисніть кнопку і отримаєте повноцінний затишок і неперевершену атмосферу в своєму інтер’єрі. Електрокамін позбавлений всіх недоліків дров’яного аналога, включаючи пожежонебезпека, а завдяки своїй неймовірній реалістичності, поряд зі зручністю використання – це ідеальний варіант для сучасного інтер’єру, в якому є місце каміна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *