м. Київ, ул. Нікольско-Слобідська, 1-а, офіс 27

  +38 (063) 029-98-43‬
+38 (098) 117-84-84

Який електрокамін вибрати

0

Часом, відвідувачам нашого нашого сайту не просто вибрати електрокамін для свого інтер’єру. Буває важко зупинити вибір на функціональних особливостях того, чи іншого очагу, також часом мають місце довгі роздуми з приводу того, яку конкретно модель вибрати з певної серії (лінійки) – танго, класичні, хай-тек та ін. Крім цього бувають і труднощі вибору через те, що сподобалися моделі, які не відповідають інтер’єру.

У даній статті, ми постараємося допомогти розібратися в питаннях підбору, порадити як і який вибрати електрокамін для вашого приміщення, розглянемо відмінні риси та особливості різних моделей з нашого каталогу і підкажемо на що саме покупцеві звернути увагу.

Камінокомплект, або очаг без порталу?

Электрокамин Sherwood Crystal 24 FX (грецкий орех)Каминокомплект – це очаг вбудований в порталі, тобто в коробі, оформлений в певному стилі і з різним облицюванням – під камінь, під дерево, або комбінований з використанням кількох іммітацій матеріалів. Це готове рішення для інтер’єру і в нашому каталозі ви зможете знайти масу моделей для будь-яких приміщень і на будь-який смак.

Електрокаміни з порталами (камінокомплекти) є найбільш популярними на сьогоднішній день, адже на відміну від очагіва без порталу, не потрібно думати над тим який побудувати, або зібрати портал, що б він відповідав вашому смаку. Досить витратити час і сили на вибір відповідного готового рішення і благо, що варіантів є багато, та загалом, вибрати є з чого.

Очаг Vista 25'' FXОчаг без порталу – це електрокамін без короба, серце камінокомплекта, яке можна придбати окремо :-). Очаг – це складний прилад, який реалістично імітує справжній вогонь завдяки системі дзеркал і ламп. Цей варіант підійде вам, якщо не один з порталів в каталозі вам не підходить. При цьому слід вирішити як оформити цей портал самостійно та які вибрати матеріали.

Оформити портал самостійно, як правило, складно, якщо ви не дизайнер звичайно, адже тут важлива ідея. Втім, в інтернеті є маса рішень, з яких можна запозичити щось для себе. Сам процес спорудження порталу для електричних камінів не має специфічних рис як у випадку з справжнім каміном. Не потрібні вогнетривкі матеріали, великі витрати часу, послуги фахівців – камінних майстерів, або пічників. Для створення порталу під електрокамін досить таких матеріалів як гіпсокартон, фанера, дерево і матеріалів для облицювання – плитки, камню, штукатурки. Якщо ви хочете реалізувати складну ідею – з різьбленими елементами, або античними колонами, можуть знадобиться послуги відповідних професіоналів, а вартість затії може наблизиться до вартості створення справжнього каміна. У разі, якщо ви хочете простий, акуратний камін на основі електричного очагу, з цим впорається будь-який хороший фахівець-будівельник.

Який вибрати електрокамін?

У нашому магазині є велика кількість готових електрокамінів з порталами і відповідь на питання який електрокамін вибрати, в даному випадку залежить від ваших смаків і уподобань, а також від вашого інтер’єру.

При выборі зверніть увагу в першу чергу на особливості різних серій електрокамінів. У нашому каталозі є класичні моделі, моделі в стилі хай-тек, а також моделі в стилі кантрі (Серія Tango).

Моделі в стилі хай-тек створені для сучасних інтер’єрів і відповідно інтер’єрів в стилі хай-тек. Якщо у вас простий лаконічний дизайн приміщення, або оформлення з використанням сучасних матеріалів і обстановки, зверніть увагу на цю серію.

Электрокамин Samurai Jupiter FX (венге)

Классичні електрокаміни підійдуть для залів і приміщень в строгому стилі, оформлення не тільки для старовинного стилю, але і просто консервативного, елегантного, або простого витриманного дизайну.

Электрокамин Athena 3D Fog (канадский дуб)

Серія Tango, яка набуває все більшої популярності, створювалася в стилі кантрі – камінь кремового відтінку, дерев’яні вставки, а також ніша під вогнищем, в якій можна розмістити справжні поліна для більшої краси. Каміни даної серії можуть знайти своє місце не тільки в приміщеннях в стилі кантрі! Дана серія призначена в першу чергу для створення атмосфери і особливого шарму кантрі – сільського стилю, який асоціюється з особливостями американської сільській місцевості. Даний електрокамін не зробить ваше приміщення залою сільського будинку, він візьме найкраще і принесе це в ваш дім, якщо так можна висловитися – це затишна, тепла атмосфера з особливим шармом сільської, дуже “осучасненої” простоти. Обов’язково зверніть увагу на моделі цієї серії, обіцяємо – ви не пошкодуєте, якщо зупините свій вибір на них.

Электрокамин Tango Premium Style Vista P25 FX (грецкий орех)

Друге, на що слід звернути увагу в будь-якому випадку – це сам очаг і його функціональні особливості. У нашому каталозі абсолютна більшість моделей працює з ефектом 3D полум’я, який імітує справжній вогонь у муляжі полін. Решта моделей – без 3D являє собою просто екрани з трансляцією вогоню, в яких немає того почуття реалістичності.

Очаг 3D Fog 24’’ Cassette

Якщо простого ефекту 3D вам не досить для відчуття справжнього вогню, багато електричних очагів створені з рядом інших функцій, серед яких такі:

  1. Підсвічування цегляної кладки (динамічно підсвічується кладка всередині очагу, що створює ефект справжнього каміна – полум’я як би змінює свій розмір і інтенсивність)
  2. Ефект тління вугілля (при виключенні електрокаміна, підсвічування муляжу дров і вугілля поступово згасає до повної зупинки, створюючи тим самим відчуття справжнього тління завдяки складній системі дзеркал)
  3. Звуковий супровід (звук потріскування дров, як правило з регулюванням гучності доповнює і підсилює ефект багаття)
  4. Обігрів (завдяки регульованій функції обігріву, електрокамін може ефективно опалювати до 60 кв.м. площі приміщення)
  5. Індикатори стану (допомагають оцінювати параметри роботи, а також рівні роботи обігріву, яскравості і ін. функцій)
  6. Таймер (дозволяє налаштувати час вимкнення каміна перед сном Корисна і приємна функція – засипати під тріск і полум’я багаття поруч і бути впевненим, що камін не буде працювати в порожню всю ніч)
  7. Ефект динамічно змінної висоти полум’я Hi-Tech Flame (нова технологія, яка дає можливість робити полум’я в елекрокаміні ще більш реалістичним)
  8. Пульт дистанційного керування

Таким чином, вибираючи камінокомплект, слід звернути увагу на дві складові – зовнішній вигляд, стиль порталу (питання вашого смаку), а також на сам очаг, його функціональні особливості.

Якщо ви не можете визначиться який електрокамін вибрати – зверніться до нас і ми з радістю допоможемо вам. Перейдіть за цим посиланням, завантажте фото з місцем майбутнього розміщення електрокаміна в вашому приміщенні і наш дизайнер абсолютно безкоштовно надасть вам варіанти електрокамінів. У коментарях, ви можете вказати свої побажання, а також свій бюджет для більш точної відповідності підбору до ваших вимог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *