Навігація
м. Київ, вул. Нікольсько-Слобідська, 1-а, офіс 27
+38 (063) 029-98-43‬
+38 (098) 117-84-84

Доставка і оплата

Ми пропонуємо доставку по Києву і виконуємо відправку товару по всій Україні.

У зв’язку з напруженою обстановкою в східних регіонах, ми тимчасово не робимо відправку товару до Донецька та Луганська. Також може бути затримана, або обмежена доставка товару в населені пункти донецької, або луганської областей

Доставка по Києву

Доставка по Києву виконується нашою кур’єрською службою до дверей, але за бажанням клієнта, відправка може бути виконана за допомогою інших кур’єрських служб, таких як Нова пошта, або ж будь-якої компанії на ваш вибір. Всі деталі доставки сторонніми службами, індивідуально обговорюються з клієнтом при оформленні замовлення.

Доставка по Україні

Доставка товару по Україні здійснюється за допомогою кур’єрської компанії «Нова Пошта», а також, за бажанням клієнта, може бути виконана іншими кур’єрськими компаніями на ваш вибір. Всі деталі доставки по Україні індивідуально обговорюються з клієнтом при оформленні замовлення.

Важливо!

При отриманні товару – обов’язково перевіряйте його зовнішній вигляд на предмет відсутності дефектів та пошкоджень

У разі неповної комплектації (комплект поставки обмовляється на етапі оформлення замовлення), або наявності дефектів на товар – ви в праві відмовитися від отримання і оплати, а також скласти акт (претензію). Якщо дана ситуація раптом буде мати місце – будь ласка повідомте нам про те, що трапилося по телефону +38 (093) 276-05-90, або +38 (098) 117-84-84.

Якщо у вас залишилися питання – будь ласка зв’яжіться з нами.