Навігація
м. Київ, вул. Нікольсько-Слобідська, 1-а, офіс 27
+38 (063) 029-98-43‬
+38 (098) 117-84-84

Пропозиція співпраці компаніям

Фактори популярності електрокаміна:


  1. Дизайн і реалістичність роботи практично не відрізняються від справжніх аналогів.
  2. Простота використання, адже слід просто натиснути кнопку і камін починає працювати. Власнику не потрібно витрачати час і сили на розведення, підтримка, стеження за вогнем, а також провітрювати приміщення, або прибирати гар від вугілля з підлоги і меблів.

Наша компанія шукає партнерів для взаємовигідного співробітництва з метою збільшення обсягів продажів і готова надавати допомогу в розвитку. Ми є постачальником цілої лінійки високоякісних сучасних електрокамінів і раді запропонувати взаємовигідні ціни і умови.


Якщо ваша компанія зацікавлена в новому джерелі прибутку і її діяльність, або ж ваші погляди збігаються з такими напрямками як дизайн інтер’єру, будівельно-ремонтні роботи, системи опалення, або роздрібні техніки і предметів інтер’єру – обов’язково зверніть увагу на електрокаміни!

Популярність електрокамінів


На даному скріншоті приведена статистика популярності електрокамінів за останні п’ять років в період з 2012 по 2017 роки. (Дані взяті з відкритого джерела – Google Trends)

Графік відображає стабільний попит і популярність на даний продукт, навіть з підвищенням курсу долара США з 2014 року.

Цей скріншот відображає дані джерела Yandex Wordstat на березень 2017 року по запитам электрокамин (перша карта) та електрокамін (друга карта) в даному пошуковику.

Сумарна кількість запитів – 83 000.

Однак якщо враховувати, що першість в області щоденного пошуку інформації отримав Google (більше 80% інтернет аудиторії), то більш реальна цифра становить приблизно 330 000 запитів щомісяця